Gizlilik
Gizlilik

Gizlilik


TÜROB, ziyaretçileri tarafından sitesindeki formlar aracılığıyla sunulan kişisel verileri (isminiz, elektronik posta adresiniz, iş ve ev adresiniz, telefon numaranız, v.b.) üçüncü kişilere satmaz, kiralamaz veya hiç bir şekilde kullandırmaz.

TUROB, bu bilgileri aşağıdaki amaçlar için kullanacaktır:

Size basılı yayınlar/yazışmalar göndermek Size elektronik posta ile basın bültenleri veya bildirimler göndermek İşe alım süreçlerinde başvurularınızı değerlendirmek Satın aldığınız malları ve/veya ödüllerinizi teslim etmek

Kişisel bilgilere sadece yetkili TUROB personeli ve bilgileri gizli tutmayı kabul etmiş olan temsilcilerimiz erişebilirler. TUROB, kişi kimliklerini açıklamadan, istatistiksel bilgileri (tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet, v.b.), Web sitesini iyileştirmek ve genel olarak site kullanıcıları hakkında daha çok bilgi sahibi olmak amacıyla kullanır. Bu bilgiler üçüncü kişilere açıklanmaz.

TUROB, sitesindeki bağlantılar aracılığıyla gideceğiniz diğer sitelerin, TUROB'un Gizlilik İlkeleri'ne uyacağını garanti etmez; bu nedenle kişisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi vermeden önce, gittiğiniz sitelerin gizlilik yaklaşımlarını değerlendirmenizi öneririz.