ÜYELERİMİZ
Fotoğraf Galerisi
HILTON İSTANBUL BOMONTİ
Adres
SİLAHŞÖR CD. NO.42 ŞİŞLİ İSTANBUL
Bölge
İst - Avrupa Yakası
Şehir
İstanbul
İlçe/Semt
Şişli
Telefon
+90 212 375 30 00
Fax
+90 212 375 30 01
Genel Özellikler
Hilton İstanbul Bomonti Otel & Konferans Merkezi, 829 oda ve süit ile İstanbul'un en büyük beş yıldızlı uluslararası bir zincire ait otel ve kongre merkezi olacaktır. İstanbul'un en gözde kültür ve yaşam alanlarından birisi olacak olan Tarihi Bomonti bira fabrikasının yanıbaşında, Atatürk Havalimanı'na 45 dakika mesafede, şehrin iş, tarih ve eğlence merkezlerine yakın mesafede bulunan otelimiz, eşsiz bir konaklama ve etkinlik deneyimi sunmak için hazırlanıyor.
Tamamı cam ile kaplı 34 kat üzerine kurulu etkileyici mimarisi, şık dekorasyonlu odaları, Türk ve dünya mutfağından seçkin lezzetleri sunan restoranları ve nefes kesen Boğaz ve şehir manzaralarıyla otelimiz, İstanbul'un yeni çekim noktası olacak.
Tavandan yere cam kaplı, Boğaz ya da şehir manzaralı, çok şık ve rahat 85'i süit toplam 829 oda
2 Kral Dairesi, 37 Executive süit ve seyahat deneyiminizi ayrıcalıklı kılacak Execuitve Lounge
9 m tavan yüksekliğine sahip ana balo salonu, 7 m tavan yüksekliğine sahip Crystal Balo Salonu ile birlikte toplam 12,000 m2 alana sahip toplantı ve etkinlik merkezi.
Günün stresinden arınıp tazelenmenizi sağlayacak, her detayın düşünüldüğü benzersiz eforea: spa at Hilton
Son teknoloji ürünü egzersiz aletleriyle donatılmış, 24 saat açık Hilton Fitness sıcaklık ve su dengesi titizlikle denetlenen iç ve dış mekan havuzları otel içinde ve çevresinde butik mağazalar